Rehtori

Marja Koskenniemi

Rehtori
0400 159 149
marja.koskenniemi@keokarkku.fi

Toimisto

Seija Partanen

Hallintosihteeri
044 770 0279
seija.partanen@keokarkku.fi

Tarja Eklöf

Opintosihteeri
044 770 0374
tarja.eklof@keokarkku.fi

Maarit Heinonen

Kurssisihteeri
050 505 1153
maarit.heinonen@keokarkku.fi

Opettajat

Riina Ulkuniemi

Opettaja – matematiikka
riina.ulkuniemi@keokarkku.fi

Valtteri Tikkakoski

Raamattukoulutus
040 705 9566
valtteri.tikkakoski@sley.fi

Tuomas Annola

Opettaja
tuomas.annola@keokarkku.fi

Heikki Lehtimäki

Opettaja – uskonto, filosofia, suomi, reaaliaineita
heikki.lehtimaki@keokarkku.fi

Katariina Lampinen

Maahanmuuttajien tuntiopettaja
044 770 0385
katariina.lampinen@keokarkku.fi

Henna Syrjänen

Maahanmuuttajien tuntiopettaja ryhmänohjaaja
henna.syrjanen@keokarkku.fi

Marianne Aalto

Maahanmuuttajakoulutuksen koordinaattori ja opettaja
050 338 0562
marianne.aalto@keokarkku.fi

Anna-Kaisa Ruski

Opettaja – englanti
044 767 5016
anna-kaisa.ruski@keokarkku.fi

Tiina Järvensivu

Opettaja – ruotsi
tiina.jarvensivu@keokarkku.fi

Erkki Koskenniemi

Raamattukoulutus
050 594 4773
erkki.koskenniemi@sley.fi

Matti Rusama

Vararehtori, opistoteologi, uskonto, filosofia, raamattukoulutus
050 331 9867
matti.rusama@keokarkku.fi

Niina Lehtimäki

Opettaja – lukion vastaava opettaja, historia, yhteiskuntaoppi, psykologia
044 767 5020
niina.lehtimaki@keokarkku.fi

Elina Liuha

Opettaja – lyhyt matematiikka, tietotekniikka, fysiikka
044 767 5015
elina.liuha@keokarkku.fi

Marjo Lindberg

Erälinjan opettaja
040 513 0302
marjo.lindberg@keokarkku.fi

Jenni Kinnanen

Opettaja – englanti ja saksa – vanhempainvapaalla
044 767 5016
jenni.kinnanen@keokarkku.fi

Hanna-Leena Havela

Erälinjan linjanjohtaja
0400 550 911
hanna-leena.havela@keokarkku.fi

Mervi Marku

Opistokuraattori, asuntolavastaava
0400 905 934
mervi.marku@keokarkku.fi

Merja Ristolainen

Opettaja – äidinkieli, luova ilmaisu
040 482 4058
merja.ristolainen@keokarkku.fi

Markku Yli-Erkkilä

Opettaja – jatko-opinto-ohjaus, biologia, maantiede, terveystieto, liikunta, kuvataide
044 767 0056
markku.yli-erkkila@keokarkku.fi

Hanketyöntekijät

Keittiö

Mona Ketola

Keittiö- ja siivoutiimin työntekijä
(03) 513 4301
keittio@keokarkku.fi

Taina Lähdekorpi

Keittäjä
(03) 513 4301
keittio@keokarkku.fi

Kristiina Pohjolainen

Leipuri
(03) 513 4301
keittio@keokarkku.fi

Aila Pirinen

Keittiöapulainen
(03) 513 4301
keittio@keokarkku.fi

Sanna Mikkola

Emäntä
(03) 513 4301
sanna.mikkola@keokarkku.fi

Marita Pusa

Keittiöapulainen
(03) 513 4301
keittio@keokarkku.fi

Kiinteistö

Siivous

Siivous
044 770 0286

Mikko Jokinen

Talonmies, kiinteistön huoltaja
0500 900 431